مشخصات و قیمت رسوب زادیی هیدروفلو, دستگاه سختی گیر,سختی گیر آب صنعتی
سوالی دارید؟

رسوب زادیی هیدروفلو, دستگاه سختی گیر,سختی گیر آب صنعتی

۱۴ نفر
بزودی
این کالا بزودی در آب تسنیم موجود می‌شود.
از منوی بالا می توانید محصولات مشابه به این محصول را ببینید.
از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

نقد و بررسی اجمالی Ab Tasnim

رسوب زدایی با تکنولوژی فریت هیدروپت
برای اولین بار در دنیا شرکت هیدروپت در سال 1992 روش جدید رسوب زدایی با استفاده از فریت ها را ابداع و آن را ثبت اختراع نمود و تاکنون بدون افشاء نحوه عملکرد ، تنها شرکتی است که در دنیا دانش فنی فرآوری آب ، با تکنولوژی فریت را در اختیار دارد. رسوب زدایی با تکنولوژی فریت در مدل های خانگی ،تجاری و صنعتی در 8 مدل اصلی در انگلستان تولید می گردند. فریت ها ترکیبات سرامیکی می باشند که از اکسید آهن ، مولیبدن ، باریم و استرانسیوم در شرایط خاص ساخته می شود به نحوی که یونهای آهن در مرکز کریستال ها قرار می گیرند که با مولیبدن ، باریم و استرانسیوم احاطه شده است . دلیل خاص بودن فریت های شرکت هیدروپت که آنرا غیر قابل کپی برداری می نماید ، آنالیز مواد تشکیل دهنده آن نیست بلکه زمان و مقدار تزریق مولیبدن و استرانسیوم و توالی تزریق در فرکانس های خاص می باشد . فریت ها در رسوب زدای هیدروفلو نقش هسته ترانسفورماتور با فرکانس بالا را بازی می کنند و از آلیاژ بسیار خاص و پیچیده ساخته میشوند که قادر هستند سیگنال های ارسالی را تا کیلومترها با حداقل توان دستگاه القاء نمایند. تکنولوژی فریت به هیچ عنوان از مغناطیس یا آنتن الکترومغناطیسی یا هر وسیله ای میدان های مغناطیسی دائم یا متغیر دارد استفاده نمی نماید و مبانی طراحی کاملا منحصر بفرد دارد و از اصول ترانسفورماتور استفاده می نماید. اهمیت تکنولوژی فریت در کاربردهایی مثل چاه های عمیق ،چاه های نفت و گاز و خطوط انتقال سیال نمایانگر میباشد.

عملکرد رسوبزدای هیدروفلو در جلوگیری از تشکیل رسوب
تکنولوژی امواج رادیویی هیدروپت با القای یک میدان الکتریکی سینوسی سیال درون لوله،یون های محلول در سیال را به حالت کریستال های پایدار و منظم درآورده و از رسوب گذاری آنها برروی سطح جلوگیری می کند. به این صورت که سیگنال های رادیویی به شکل جریان سینوسی که در تمام مدار لوله کشی از هر دو سمت ایجاد می گردد و میدان الکتریکی در تمام مدار لوله کشی تولید می نماید. امواج رادیویی امکان برخورد ذرات و یون ها به یکدیگر را به طور قابل توجهی افزایش داده و در نتیجه هسته مرکزی کریستال تشکیل می گردد و مجموعه یونها تبدیل به ذرات کریستالی می شود. این ذرات کوچک با سطح خارجی ناچیز بار الکتریکی نسبتا بالایی داشته و یونهایی را که در محلول معلق می گردند را بسرعت جذب می نمایند و حضور کریستالهایی که بطور یکنواخت در محلول وجود دارند پدیده رسوب گذاری را بر روی سطوح را حذف می نماید.مهمترین خصوصیت این دستگاه در نحوه کارکرد می باشد، به نحوی که بدون نیاز به توقف سیستم و تخلیه آب و برش لوله دستگاه رسوبزدا نصب و رسوب های موجود در سیال بدون توقف سیستم کاری معلق ،نرم و تمیزمی شود.

عملکرد رسوبزدای هیدروفلو در باز نمودن رسوبات قبلی
در فرایند تشکیل کریستال کلیه یونهای محلول در آب در حال برخورد به یکدیگر می باشند .یونهای سختی موقت شامل کربنات و سولفات کلسیم و منیزیم نیز یکی از معضلات تاسیسات گرفتگی لوله ها، تیوب ها و تجهیزات در اثر رسوبات کربناتی کلسیم و منیزیم می باشد. تکنولوژی هیدروپت با ارسال سیگنال های رادیویی در طول مدار لوله کشی قادر است بدون نیاز به توقف سیستم ، تخلیه آب و اسید شویی رسوبات قدیمی را به مرور زمان باز نموده که این رسوبات با جریان آب شسته شده و از لایه های رسوب کاسته می شود. در فرایند تشکیل کریستال های پایدار هیدروفلو ،کلیه یونهای محلول در آب به یکدیگر برخورد می نمایند و در این راستا یونهای کلسیم و منیزیم و کربنات و سولفات تشکیل هسته های کریستال را می دهند.هسته های کریستال در برخوردبا سطوح دارای رسوب به صورت ذره ذره و یونی رسوبات قبلی را جذب و از سطوح جدا می نماید.

کاهش خوردگی عمومی و الکتروشیمیایی با رسوبزدای هیدروفلو
تکنولوژی هیدروپت برای اولین بار در دنیا حفاظت کاتدیک غیر شیمیایی سطوح فلزی در تماس با آب را ارائه می نماید. رسوبزدای هیدروفلو با ارسال سیگنالهای رادیویی بر روی لوله ها و سطوح فلزی، باعث حرکت الکترونها و انتقال آنها بر روی سطوح خارجی شده و عملاً سطوح داخلی لوله مثبت می گردد . این امر باعث کاهش اکسیداسیون فلزات و آلیاژها در واکنش شیمیایی با آب می شود. در واقع سطوح فلزی مجاور آب، فاقد الکترون آزاد شده و بی اثر گشته و بنابراین عملکردشان مانند فلزات نجیب از جمله طلا ، پلاتین و... می گردد که تمایلی برای انجام واکنش های شیمیایی ندارند.

گروه فنی مهندسی آب تسنیم ضمن آمادگی ارائه مشاوره در زمینه پیشگیری و کنترل رسوب و خوردگی در صنایع مختلف،دیگ های بخار،برج های خنک کننده،چیلرها،هواسازها و.... امکان تامین رسوب زداهای هیدرو فلو در مدل های صنعتی ،نیمه صنعتی و خانگی را از طریق نمایندگی های معتبر داخلی و خارجی کشور نیز دارا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش  دانلود / کاتالوگ  مراجعه شود.

ادامه مطلب

نظرات کاربران به: رسوب زادیی هیدروفلو, دستگاه سختی گیر,سختی گیر آب صنعتی

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
نظرات شما در راهنمای کاربران برای خرید محصولات تاثیر بسیاری دارد.

افزودن نظر جدید
 • 1توسط در تاریخ پنج شنبه ٢٩ اسفند ۱٣٩۸
  نقاط قوت
  • 1
  نقاط ضعف
  • 1

  1

پرسش و پاسخ ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید تا ثبت پرسش بکنید.
محصولات مرتبط
٣۰٪ مواد ضد رسوب و ضد خوردگی,مواد بهسازی آب های صنعتی,;کنترل خوردگی دیگ بخار
مواد ضد رسوب و ضد خوردگی,مواد بهسازی آب های صنعتی,;کنترل خوردگی دیگ بخار
۵,۰۰۰ر٣,۵۰۰ تومان
٣۰٪ بازدارنده ی رسوب و خوردگی در چیلر، دیگ های آب گرم و داغ، برج های خنک کن
بازدارنده ی رسوب و خوردگی در چیلر، دیگ های آب گرم و داغ، برج های خنک کن
۵,۰۰۰ر٣,۵۰۰ تومان